Hirdetés 2021. április 18-án

1. Jövő vasárnap van április hónap utolsó vasárnapja, vagyis Szt. Márk evangélista ünnepét követő vasárnap, ami azt is jelenti, hogy ilyenkor végezzük el a terménymegáldási, búzaszentelési szertartást. Jövő vasárnap, a délelőtt 11-kor kezdődő mise végén lesz a szertartás. Ha az időjárás engedi, akkor a Templomon kívül, a Közösségi Ház udvarán végezzük el a szentmisét és a búzaszentelést is úgy, ahogyan normál esetben a virágvasárnapi barkaszentelés is szokott lenni, ám ha esni fog az eső, vagyis az időjárás nem engedi a kinti szertartást, akkor a Templomban tartjuk meg a szentmisét a búzaszenteléssel együtt, amit természetesen a szokott módon, on-line formában közvetítünk. Igyekszünk jövő vasárnap is legkésőbb reggel fél 10-ig (9.30) a honlapunkon közzé tenni a vasárnapi szentmise bemutatási módját. Miserend menüben, az aktuális miserendre kattintva érhetjük el. Kérem a híveket, hogy onnan tájékozódjunk.
  1. Mivel az általános iskolákat csak részleges formában nyitják meg az oktatás előtt a holnapi naptól kezdődően, tehát csak az alsósok lesznek jelen a tantermi oktatáson, a felsősök még nem, így a hétköznapi szentmisék tekintetében egyenlőre még marad a hívek nélküli magánmise a Kápolnában, legalábbis az előttünk álló hét folyamán.
  1. Miserend (2021. 04. 19-04. 25):

HÉTFŐ, 19.00: Közös rózsafüzér ima on-line formában, skype

KEDD, Kocsis István ✝ temetési mise

19.00: Közös rózsafüzér ima on-line formában, skype

SZERDA, ✝ Szülőkért és ✝ cstg. nm.

19.00: Közös rózsafüzér ima on-line formában, skype

CSÜTÖRTÖK, Élő családért nm.

19.00: Közös rózsafüzér ima on-line formában, skype

PÉNTEK, ✝ Béla áldozópapért nm.

SZOMBAT, Baranyai Szabolcs ✝ 6 hetes mise

19.00: Közös rózsafüzér ima on-line formában, skype

VASÁRNAP: 11.00: Szentmise búzaszenteléssel.

2021-04-18