Hirdetés 2020. május 24-én

Lassan-lassan befejeződik a húsvéti időszak, hiszen jövő vasárnap van Pünkösd ünnepe. Ezzel az ünneppel bezárul a húsvéti időszak és folytatódik az évközi idő. Ebben az időszakban, vagyis a Pünkösd utáni évközi időben, vasárnaponként és hétköznaponként emlékezünk meg Üdvözítőnk értünk vállalt nagy tetteiről, valamint szentjeinkről is.

Pünkösd ünnepének másnapjával kapcsolatban, az alábbiakról szeretném tájékoztatni a Kedves Híveket:

Jövő vasárnap, vagyis Pünkösdkor és az ünnep másnapján, vagyis Pünkösdhétfőn a szentmisék még a szabadban lesznek, ha az időjárás engedi. Reméljük, hogy június hónap folyamán már vissza tudunk költözni a Templomba. Ez csak akkor fog megtörténni, amikor már nem lesz kötelező a szájmaszk viselése zárt térben, és nem szükséges a székek, a padok, az ajtók, a zárak, kilincsek, tehát az egész belső zárt tér fertőtlenítése egy-egy esemény, vagyis a szentmisék után.

Miserend (2020.05.25 - 05.31.):

2020-05-24