Hirdetés 2019. szeptember 08.

Az egyházmegyénket július hónap elején ért viharkárok megsegítésére Főpásztorunk egyházmegyei gyűjtést rendelt el. A legutóbbi körlevélben megyéspüspökünk arról tájékoztatott, hogy egyházmegyénkben ez a célgyűjtés 4.074.640.- ft.-ot eredményezett, amit Ő maga is hálás szívvel köszön meg. Arra kért bennünket, hogy ezt a köszönetnyilvánítást továbbítsuk a Hívek közössége felé is.

Házassági hirdetés:
  • Varga István ref. vall. debreceni születésű külföldön lakó nőtlen ifjú feleségül veszi; Szentjóbi Anna rk. vallású lengyelországi születésű, külföldön lakó hajadont. Hirdetve 3X. Aki bármilyen akadályt tud e fiatal párról, kérem, jelezze a plébánián.
Amint már ma egy hete is hirdettem, jövő vasárnap, azaz szeptember 15-én, a délelőtt 10-kor kezdődő szentmisében szeretnék hálát adni az elmúlt 50 év kegyelmeiért. Erre a hálaadó szentmisére tisztelettel hívom és szeretettel várom a helybeli Híveket, Egyházközségünk tagjait, természetesen mindenkit. Az ünnepi, hálaadó szentmisét követően pedig várom a Testvéreket a Közösségi Házunkba egy szerény vendéglátásra, ahogyan volt ez tavaly, az ezüstmise után is. Bízom benne, hogy minél többen tudunk imádságos lélekkel hálát adni itt, az Isten Hajlékában.

Miserend (2019. szeptember 09 - 15.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 Hálaadó mise, bibliaóra
    • 07:30 Jézus Szíve tiszteletére nm.
    • 07:30 A Józsa család élő és ? cstg. nm.
    • 07:30 Hálaadó mise
    • 07:30 A Szűzanya tiszteletére nm.
    • 19:00 Lengyel nyelvű szentmise
      • 08:00 Szentmise