Hirdetés 2019. október 28-án

Az elmúlt vasárnap a missziók javára gyűjtöttünk. Összesen 90.045.- ft. gyűlt össze a Hívek perselyadományából erre a célra. Ezt az összeget, azaz 90.000.- ft-ot a hét elején adtam postára. Hálásan köszönöm meg mindenkinek a perselyadományát és Isten áldását kérem minden jó szándékú adakozóra.

Az előttünk álló héten, pénteken van november 01-je, azaz Mindenszentek főünnepe. Ünnepi szentmisénk délelőtt 10.00-kor kezdődik, itt a Templomban. A temetői szertartás pedig 15.00-kor veszi kezdetét a temetőben lévő kereszt lábánál. A városszépítők által szervezett megemlékezés 17.00-kor kezdődik, amelyről bővebb információ a templomi hirdetőtáblán kifüggesztett plakáton, meghívón olvasható. Hívunk és várunk mindenkit ezekre a megemlékezésekre.

Az előttünk álló héten, pénteken van november hónap elsőpéntekje, ám ez a péntek november 01-je, Mindenszentek ünnepe, így egy nappal előtte, tehát csütörtökön a reggeli szentmisét a rózsafüzér-társulat élő és ? tagjaiért mutatjuk be, majd elénekeljük a Jézus Szíve litániát. Csütörtök délelőtt folyamán pedig meglátogatom egyházközségünk betegeit, hogy tudják elvégezni gyónásukat áldozásukat.

Szombaton pedig elsőszombat van, ami egyben halottak napja is, így a reggeli misét a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért mutatjuk be, ajánljuk fel.

Jövő vasárnap november hónap elsővasárnapja, így a reggel 8-kor kezdődő mise végén megáldom a rózsafüzér-társulat titkait, majd elvégezzük szentségimádásunkat, és azt követően pedig titokcsere lesz.

Mivel az előttünk álló héten van az iskolákban az őszi szünet, így sem iskolai, sem pedig szombati, plébániai hittanórák nem lesznek, valamint a kedd esti bibliaóra is elmarad.

Miserend (2019. október 28 - november 03.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 ?Béla áldozópapért nm.
    • 07:30 Szentmise
    • 07:30 Rózafüzér-társulat élő és ? tagjaiért nm.
  • PÉNTEK, MINDENSZENTEK FŐÜNNEPE
    • 10:00 Ünnepi szentmise
    • 15:00 Temetői szertartás
    • 07:30 Tisztítóhelyen szenvedő lelkekért nm.
      • 08:00 Szentmise
      • 10:00 Szentmise