Hirdetés 2019. november 17-én

Ma egy hete már tettem említést a Szent László Imaszövetségről. Hála Istennek sokan érdeklődtek felőle és már jó néhány jelentkezési lap is visszaérkezett hozzám, sőt az interneten, a világhálón keresztük is jelezték csatlakozási szándékukat az Imaszövetséghez. Természetesen itt, a mi Templomunkban is lesz szentségimádás elsőcsütörtökönként erre a szándékra. Megvárjuk, hogy december hónap elsőcsütörtökén egy központi, egyházmegyei alakuló ünnepséget tartanak-e vagy sem, és azt követően indítjuk el itt helyben a közös imát. Igyekszek majd minderről időben tájékoztatni a Kedves Híveket. A jelentkezéseket továbbra is várjuk.

Jövő vasárnap van Krisztus Király ünnepe. Ezzel az ünneppel véget ér az egyházi év, így két hét múlva, december 01-jén van advent 1. vasárnapja. Ezzel a vasárnappal pedig megkezdődik az új egyházi esztendő.

Holnapután, azaz november 19-én, vagyis kedden van Szent Erzsébet asszony ünnepe. Ehhez az ünnephez kapcsolódóan lesz a szokásos, országos karitász gyűjtés jövő vasárnap, tehát mához egy hétre. Éppen ezért kérem a Kedves Híveket, hogy jövő vasárnap minden szentmisén így adakozzunk majd a perselybe.

Miserend (2019. november 18 - 24.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 ? Erzsébet, Jolán és Erzsébet nagymamákért nm, bibliaóra
    • 07:30 Erzsébet és Márton ? szül. és cstg. nm.
    • 07:30 Nagy Ferenc ?édesapáért és ?cstg. nm.
    • 07:30 Szentmise
    • 07:30 Szentmise