Hirdetés 2019. június 02.

Lassan-lassan befejeződik a húsvéti időszak, hiszen jövő vasárnap van Pünkösd ünnepe. Ezzel az ünneppel bezárul a húsvéti időszak és folytatódik az évközi idő. Ebben az időszakban, a Pünkösd utáni évközi időben, vasárnaponként és hétköznaponként emlékezünk meg Üdvözítőnk értünk vállalt nagy tetteiről, valamint szentjeinkről is.

Pünkösd ünnepének másnapjáról jövő vasárnap fogom bővebben tájékoztatni a Kedves Híveket.

Az előttünk álló héten, pénteken van június hónap elsőpéntekje, ezért a reggeli szentmisét a rózsafüzér-társulat élő és ? tagjaiért mutatjuk be, ajánljuk fel és a mise végén elénekeljük a Jézus Szíve litániát. A délelőtt folyamán pedig meglátogatom egyházközségünk betegeinket, hogy tudják elvégezni gyónásukat és áldozásukat.

Az idei évben a három helyi egyház szervezésében kerül megrendezésre az az ökumenikus családi nap, amely május végén elmaradt, de az előttünk álló szombaton, június 08-án lesz a Thököly Imre Általános Iskola udvarán. Délelőtt 10-től kezdődnek a programok. A tavalyi évhez hasonló programmal, ebéddel és frissítővel is várjuk az odalátogatókat. Természetesen nagy szeretettel és tisztelettel hívjuk és várjuk a családokat, édesapákat, édesanyákat gyermekeikkel együtt. Reméljük, hogy az időjárás kegyes lesz hozzánk és nem fog esni az eső.

Miserend (2019. június 03 - 09.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 A Szloboda család ? cstg. nm.
    • 07:30 Hálaadó mise
    • 07:30 Farkas Lajosné, Mária ? nm.
    • 07:30 Rózsafüzér-társulat élő és ? tagjaiért nm.
    • 07:30 ? Édesapáért és ? nagyszülőkért nm.
      • 08:00 Szentmise
      • 10:00 Szentmise