Hirdetés 2019. február 17.

A tavalyi év végén már hirdettem, hogy Egyházmegyénk Püspöke visitatio canonica-t, vagyis a plébániák meglátogatását kezdte el. Az előttünk álló hét folyamán hozzánk is ellátogat a Főpásztor. Ez a látogatás két napot érint majd, pénteket és vasárnapot.

Pénteken délelőtt a plébánián lesz, ahol ellenőrzi az egyházközség adminisztrációs dolgait, vasárnap pedig ünnepi szentmisét mutat be itt a templomban, azt követően találkozik a Képviselő-testület tagjaival.

Éppen ezért a jövő vasárnapi, reggel 8 órakor kezdődő mise csendes, olvasott mise lesz, a 10-kor kezdődő pedig az ünnepi, a Főpásztor által bemutatott mise. Kérem testületünk tagjait és a ministránsokat, hogy a plébánia udvarán gyülekezzünk vasárnap a 10-es mise előtt és együtt vonulunk be a Főpásztorral a Templomba és a mise végén pedig a plébániára a templomból, feltéve, ha az időjárás megengedi, és nem jön közbe semmi rendkívüli esemény.

Kérek mindenkit, imádkozzuk azért, hogy ez a látogatás, vizitáció eredményes, gyümölcsöző legyen mindannyiunk számára.

Miserend (2019.február 18 - 24.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 Az Ercse család tagjaiért