Hirdetés 2019. augusztus 04.

Az elmúlt időszakban többen fordultak hozzám azzal a kéréssel, hogy szeretnék, ha megszentelném, megáldanám közlekedési eszközeiket, tehát az autóikat, gépkocsikat, motorkerékpárokat, kerékpárokat, mivel újonnan vásárolták, vagy számukra újak. Éppen ezért ebben az utolsó nyári hónapban, tehát augusztusban lesz erre lehetőség. Mához három hétre, augusztus 25-én, vasárnap, a reggel 8-kor kezdődő szentmise végén fogom megáldani, megszentelni ezeket a közlekedési eszközöket, kérve ezekre az eszközökre a Mindenható Isten áldását és a Szentlélek kegyelmét.

Kérem tehát a Kedves Híveket, úgy alakítsuk dolgainkat, amennyiben lehetséges, hogy tudjunk eljönni a szentelésre váró közlekedési eszközeinkkel ide a Templomhoz mához három hétre, hogy meg tudjam szentelni, meg tudjam áldani azokat. Természetesen minderről bővebben is fogom tájékoztatni a Kedves Testvéreket mához két hétre, augusztus 18-án, vasárnap.

Miserend (2019. augusztus 05 - 11.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 Eke Gyuláné, Valéria ? évf. nm.
    • 07:30 Mózes Zsófia ? nm.
    • 07:30 János és Julianna ? szülőkért, valamint élő és ? cstg. nm.
    • 07:30 Mária és Imre ? szülőkért nm.
    • 07:30 József ? édesapáért és ? cstg. nm.
    • 19:00: Lengyel nyelvű szentmise
      • 08:00 Szentmise