Ön itt van most:Hirdetés 2020. január 26-án

Hirdetés 2020. január 26-án

• Az előttünk álló héten, szombaton van február hónap elsőszombatja, így a reggeli szentmisét a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért mutatjuk be.
  • Jövő vasárnap van február 02-a, vagyis Gyertyaszentelő Boldogasszony főünnepe. Ezen a napon Egyházunk gyertyát szentel. Mivel ez a nap most vasárnapra esik, így ünnepi miserendet tartunk. A gyertyák megáldása a reggel 8-kor kezdődő szentmise keretében lesz, így kérem a Kedves Híveket, hogy hozzák el magukkal ide a Templomba a reggel 8-kor kezdődő szentmisére azokat a gyertyákat, amelyeket szeretnének megszenteltetni és hagyjuk magunk mellett, a padokban gyertyáinkat. A szertartás kezdetén meggyújtjuk a gyertyákat és égő gyertyákkal a kezünkben kezdődik majd az ünnepi szentmise. Így készüljünk jövő vasárnapra, a reggel 8-kor kezdődő szentmisére.
  • Jövő vasárnap van egyben február hónap elsővasárnapja is, így a reggel 8-kor kezdődő mise után megáldom a rózsafüzér-társulat titkait, megtartjuk szentségimádásunkat, majd azt követően lesz szokott módon a titokváltás.

Miserend (2020. január 27 - februá2 02.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 07:30 †Károly édesapáért és élő cstg. nm, bibliaóra
    • 07:30 † Béla áldozópapért nm.
    • 07:30 † László édesapáért nm.
    • 07:30 Szentmise
    • 07:30 Tisztítóhelyen szenvedő lelkekért nm.
      • 08:00 Szentmise, szentségimádás
      • 10:00 Szentmise