Ön itt van most:Hirdetés 2018. szeptember 23.

Hirdetés 2018. szeptember 23.

• Ahogyan már ennek a hónapnak az elején is jeleztem, az elsőáldozásra és a bérmálkozásra készülő gyerekek szülei számára megbeszélést tartunk az előttünk álló héten, szombaton, szeptember 29-én, Közösségi Házunk hittantermében. Az elsőáldozó gyerekek szüleit délelőtt fél 10-re, 9.30-ra, a bérmálkozókét pedig fél 11-re, 10.30-ra várom hittantermünkbe.
  • Jövő vasárnap van szeptember hónap utolsó vasárnapja, ami egyben a Szentírás vasárnapja is. Jövő vasárnap, ha az időjárás engedi, ünnepélyes formában behozzuk a Templomba a Szentírást a reggeli szentmise elején, és elhelyezzük Templomunk Szentélyében. Ezen a vasárnapon van lehetőség arra, hogy azoknak a Híveknek a Szentírását megszenteljük, megáldjuk, akik az elmúlt hónapokban, vagy években vásárolták meg, de még nem lett megszentelve. Kérem, hogy a reggel 8-kor és a délelőtt 10-kor kezdődő szentmisék előtt helyezzék el a megszentelésre váró Szentírásaikat azon állvány, tartó mellé, köré, ahol a templomi Szentírás helye van, mert a szentmisék végén, az áldozás utáni könyörgést követően fogom megszentelni, megáldani azokat, ha szükséges.
  • A Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszusra való felkészülésünk következő állomása október hónap elsőszombatján, október 06-án, a debreceni Megtestesülés Plébániatemplomban van. Erre a találkozóra mindenkit, de főként az egyházközségek képviselő-testületének tagjait hívják és várják. Ezen találkozóra szóló meghívót írott, nyomtatott formában, vagy pedig elektronikus úton igyekszek majd eljuttatni testületünk tagjaihoz.

Miserend (2018. 09.24-09.30.)

• 07.30 Rózsafüzér ima.
    • 17.30 † Csaba édesapáért évf. nm.
    • 07.30 † Béla áldozópapért nm.
    • 07.30 Katona Tiborné, Éva † nm.
    • 07.30 † Béla áldozópapért nm.
    • 07.30 Molnár Pál † nm.