Ön itt van most:Hirdetés 2018. szeptember 16.

Hirdetés 2018. szeptember 16.

• Az elmúlt hetek és napok folyamán igen sokan érdeklődtek arról, hogy el fogunk-e zarándokolni az idei évben Nemzeti Kegyhelyünkre, Szentkútra. Ha Isten segít és éltet bennünket és semmi rendkívüli esemény nem jön közbe, akkor az idei évben is lehetőség nyílik erre a közös zarándokútra, amely október 13-án, szombaton, tegnaphoz négy hétre lesz. Az ünnepi zarándoklat a régi római rítusú hívek számára szerveződik, és az ünnepi szentmise főcelebránsa Varga Lajos, a váci egyházmegye segédpüspöke lesz. Jelentkezni a plébánián lehet az útiköltség befizetésével, tehát nem teszünk ki jelentkezési lapot. Az útiköltség a tavalyi évhez hasonlóan 2.500.- ft.- személyenként. Hívunk és várunk tehát mindenkit erre a közös, egyházközségi zarándoklatra.
  • A tegnapi nappal véget értek a szombat előesti, lengyel nyelvű szentmisék az idei évben. Jövő év tavaszától folytatódnak majd ismét ezek a szombat esti szentmisék.

Miserend 2018. szeptember 17 - 23.

• 07.30 Rózsafüzér ima.
    • 17.30 Élő családért nm. bibliaóra
    • 07.30 † Szülőkért és † cstg. nm.
    • 07.30 Dr. Uzsoki Endre † nm.
    • 07.30 Élő családért nm.
    • 07.30 Egy gyermek gyógyulásáért nm.