Ön itt van most:Hirdetés 2018. szeptember 09.

Hirdetés 2018. szeptember 09.

• Az alábbiakról szeretném tájékoztatni a Kedves Híveket:
    • Az előttünk álló két napon, tehát holnap és holnap után, hétfőn és kedden zarándokházunk ad helyet a magyarországi egyházmegyékben működő Karitász Igazgatók találkozójának.
    • Holnap, egyházmegyénk Főpásztora, Palánki Ferenc püspök úr látogat el hozzájuk, kedden pedig az országos Karitászt igazgató püspök, Spányi Antal lesz a vendégük.
    • Remélem, semmi rendkívüli esemény nem zavarja meg ezt a közös találkozást, beszélgetést, továbbképzést és minden egyházi felsőbb vezető jelen tud majd lenni.
    • Kedden este pedig a harmadik Főpásztort köszönthetjük, de már itt a Templomban, hiszen a szatmári Római Katolikus Püspökség Munkaközössége számára kirándulás szerveződik, amelynek vezetője Schönberger Jenő szatmári püspök atya lesz, aki a Püspökségen dolgozó papokkal és civil munkatársakkal együtt vesz részt a kedd esti szentmisén, mint a kirándulás utolsó állomásán.
    • Kérem a Kedves Híveket, imádkozzunk értük, hogy mind a tanácskozást, mind pedig a kirándulást isten kegyelme segítse és vezérelje.

Miserend 2018. szeptember 10 - 16.

• 07.30 Rózsafüzér ima.
    • 17.30 Egy gyermek gyógyulásáért nm., bibliaóra
    • 07.30 Mária és Imre † szülőkért nm.
    • 07.30 Hegedüs Lajos † édesapáért 78. évf. nm.
    • 07.30 Munkácsi Antal és Mária † nm.
    • 07.30 Varga Miklós † nm
    • 19.00 Lengyel nyelvű