Ön itt van most:Hirdetés 2018. október 28.

Hirdetés 2018. október 28.

• Az elmúlt vasárnap a missziók javára gyűjtöttünk. Összesen 79.495.- ft. gyűlt össze a Hívek perselyadományából erre a célra. Ezt az összeget, azaz 80.000.- ft.-ot adtam postára a hét folyamán. Hálásan köszönöm meg mindenkinek a perselyadományát és Isten áldását kérem minden jó szándékú adakozóra.
  • Az előttünk álló héten, csütörtökön van Mindenszentek ünnepe, ünnepi szentmisénk délelőtt 10.00-kor kezdődik. A temetői szertartás pedig 15.00-kor veszi kezdetét a temetőben lévő kereszt lábánál. A városszépítők által szervezett megemlékezés 17.00-kor kezdődik, amelyről bővebb információ a templomi hirdetőtáblán olvasható. Hívunk és várunk mindenkit ezekre a megemlékezésekre.
  • Az előttünk álló héten, pénteken van november hónap elsőpéntekje, így aznap a reggeli szentmisét a rózsafüzér-társulat élő és † tagjaiért mutatjuk be, majd elénekeljük a Jézus Szíve litániát. A délelőtt folyamán pedig meglátogatom egyházközségünk betegeit, hogy tudják elvégezni gyónásukat áldozásukat.
  • Szombaton pedig elsőszombat van, így a reggeli misét a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért mutatjuk be.
  • Jövő vasárnap november hónap elsővasárnapja, így a mise végén megáldom a rózsafüzér-társulat titkait, majd elvégezzük szentségimádásunkat, azt követően pedig a titokcsere lesz.
  • Mivel az előttünk álló héten van az iskolákban az őszi szünet, így sem iskolai, sem szombati, plébániai hittanórák nem lesznek, sem pedig a kedd esti bibliaóra.

Miserend (2018. október 29. - november 04. )

• 17.30: A Hegedüs, a Bernáth és a Vida csal. †-ért nm.
    • 7.30: †Béla áldozópapért nm.
    • MINDENSZENTEK FŐÜNNEPE
      10.00: Ünnepi szentmise
      15.00: temetői szertartás
    • 07.30: Rózsafüzér-társulat élő és † tagjaiért nm.
    • 7.30: Tisztítóhelyen szenvedő lelkekért nm.