Ön itt van most:Hirdetés 2018. október 21.

Hirdetés 2018. október 21.

• Szeretném egyházközségünk Híveit tájékoztatni arról, hogy egyházmegyénk Főpásztora az idei év elején bejelentette: személyes főpásztori látogatást (Visitatio Canonica-t) tart minden egyes egyházközségben. A tavasz folyamán a debreceni esperesi kerületben látogatta meg a plébániákat, most pedig, az ősz folyamán, november hónap közepén, vagy végén a berettyóújfalui esperesi kerület plébániáit látogatja meg.
    A püspöki látogatás természetéről, vagyis mikor történik majd, tehát az időpontjáról, aztán, hogyan valósul meg, tehát a módjáról, a vele való személyes egyeztetést követően fogom bővebben tájékoztatni a Kedves Híveket. Mindezt már most jelezem időben, előre, hogy tudjunk rá számolni, tudjunk rá készülni.
  • Holnap után, azaz kedden a szentmise a szokottól eltérően, nem este fél 6-kor (17.30), hanem reggel fél 8-kor (7.30) lesz, hiszen délután, este 5-kor (17.00) kezdődik az október 23-i városi ünnepség. Éppen ezért ezen a napon, tehát kedden este nem lesz bibliaóra sem.

Miserend (2018. október 22 - 28.)

• 07.30 Feda Gábor † 1. évf. nm.
    • 07.30 Hálaadó szentmise házassági évfordulón
    • 07.30 Élő családért nm.
    • 07.30 Egy gyermek gyógyulásáért nm.
    • 07.30 Krisztina † édesanyáért és élő cstg. nm