Ön itt van most:Hirdetés 2018. október 15.

Hirdetés 2018. október 15.

• Jövő vasárnap van a missziók vasárnapja, és ekkor tartja egyházunk a szokásos gyűjtést a missziók javára. Kérem a Híveket, hogy így adakozzunk minden szentmisén jövő vasárnap a perselybe.
  • Nemsokára megérkezünk Mindenszentek ünnepéhez, amikor is Egyházunk az újonnan készült, vagy felújított síremlékeket megáldja, megszenteli. Kérem a hozzátartozókat, hogy aki szeretné megáldatni, megszenteltetni elhunyt szerettének síremlékét, az előttünk álló napokban jelezze a plébánián.
  • Az előttünk álló héten, szerdán, október 17-én tartja a berettyóújfalui esperesi kerület szokásos, őszi, papi gyűlését, amely a biharkeresztesi Templomban és Plébánián lesz. Ferenc pápa legutóbb kiadott apostoli buzdítását tárgyaljuk meg, amely az életszentségre való törekvésről szól. Ez azt is jelenti, hogy ezen a napon nehezen leszek elérhető még telefonon is. Kérem a Kedves Híveket, aki teheti, imádkozzunk azért, hogy ez a gyűlés is mindannyiunk számára gyümölcsöző legyen, ugyanakkor, ha bármi adódna, a késő délutáni, esti órákban leszek elérhető személyesen és telefonon.

Miserend (2018. október 15 - 21.)

• 07.30 † Édesapáért és nagyapáért nm. Bibliaóra.
    • 17.30 † Istvánért nm.
    • 07.30 Hálaadó szentmise
    • 07.30 Hálaadó szentmise
    • 07.30 † Ernő nagyapáért nm.
    • 07.30 † Szülőkért nm.