Ön itt van most:Hirdetés 2017. október 29.

Hirdetés 2017. október 29.

• Az elmúlt vasárnap a missziók javára gyűjtöttünk. Összesen 84.495.- ft. gyűlt össze a Hívek perselyadományából erre a célra. Ezt az összeget, azaz 85.000.- ft.-ot adtam postára a hét folyamán. Hálásan köszönöm meg mindenkinek a perselyadományát és Isten áldását kérem minden jó szándékú adakozóra.
  • Az előttünk álló héten, szerdán van Mindenszentek ünnepe, ünnepi szentmisénk délelőtt 10.00-kor kezdődik. A temetői szertartás pedig 15.00-kor veszi kezdetét a temetőben lévő kereszt lábánál. A városszépítők által szervezett megemlékezés 17.00-kor kezdődik, amelyről bővebb információ a templomi hirdetőtáblán olvasható. Hívunk és várunk mindenkit ezekre a megemlékezésekre.
  • Az előttünk álló héten, pénteken van november hónap elsőpéntekje, így aznap a reggeli szentmisét a rózsafüzér-társulat élő és † tagjaiért mutatjuk be, majd elénekeljük a Jézus Szíve litániát. A délelőtt folyamán pedig meglátogatom egyházközségünk betegeit, hogy tudják elvégezni gyónásukat áldozásukat.
  • Szombaton pedig elsőszombat van, így a reggeli misét a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért mutatjuk be
  • Jövő vasárnap november hónap elsővasárnapja, így a mise végén megáldom a rózsafüzér-társulat titkait, majd elvégezzük szentségimádásunkat, azt követően pedig a titokcsere lesz.

Miserend 2017. október 30 - november 05.

• 17.30 Martos Géza † évf. nm.
  • SZERDA, MINDENSZENTEK FŐÜNNEPE
    • 10.00 Ünnepi szentmise.
    • 15.00 temetői szertartás
    • 07.30 †Szülőkért és † cstg. nm.
    • 07.30 Rózsafüzér-társulat élő és † tagjaiért nm.
    • 07.30 Tisztítóhelyen szenvedő lelkekért nm.