Ön itt van most:Hirdetés 2017. november 19.

Hirdetés 2017. november 19.

• Talán már sokan értesültünk arról, hogy az előttünk álló héten, azaz holnap reggeltől péntek estével bezárólag, a Magyar Katolikus Püspöki Kar „Ad Limina” látogatáson vesz rész, Rómában a Szentatyánál. A mai nap délutánján, estéjén indulnak külön repülőgéppel és szombaton délelőtt érkeznek vissza, Magyarországra. Célja ennek a látogatásnak egyrészt, hogy személyesen találkozzanak Péter apostol utódával, Ferenc pápával és azokkal a hivatalokkal, amelyek a Pápa munkáját segítik és beszámoljanak egyházmegyénként mindarról, amik a helyi lelkipásztori életet jellemzik. Másrészt pedig közös imádság, szentmise a főapostolok sírjánál, amellyel kifejezzük a velük való hitbeli közösséget, egységet.
    Arra kért bennünket Főpásztorunk, mi is imádkozzunk értük, hogy ezen látogatás, találkozás, beszámoló segítse, erősítse mindannyiunk hitét, elköteleződését Róma iránt.
  • Jövő vasárnap van Krisztus Király ünnepe, amely ünneppel véget ér az egyházi év, és két hét múlva pedig megkezdődik az új egyházi esztendő, azaz advent első vasárnapja lesz.

Miserend 2017. november 20 -26.

• 17.30 Erzsébet,Jolán és Erzsébet nagymamákért nm.
    • 07.30 † Szülőkért és † cstg. nm.
    • 07.30 Cseri, Szilágyi, Balassi csal. †-ért nm.
    • 07.30 † Béla áldozópapért nm.
    • 07.30 Feda Gábor † 6 hetes mise