Ön itt van most:Hirdetés 2017. november 12.

Hirdetés 2017. november 12.

• Az előttünk álló héten, szerdán, tartja a debreceni és a berettyóújfalui esperesi kerület összevont őszi gyűlését, ami Debrecenben, a Megtestesülés Plébánián lesz. Témája: Felkészülés az 52. Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszusra. Ez azt is jelenti, hogy ezen a napon, tehát szerdán személyesen csak a délutáni, esti órákban, mobiltelefonon is csak a kora délutáni óráktól leszek elérhető. Kérem a Kedves Hívek megértését, ugyanakkor imájukat is azért, hogy papi gyűlésünk gyümölcsöző legyen mindannyiunk számára.
  • Jövő vasárnap, azaz november 19-én van Szent Erzsébet asszony ünnepe. Ehhez az ünnephez kapcsolódóan lesz a szokásos, országos karitász gyűjtés mához egy hétre. Éppen ezért kérem a Kedves Híveket, hogy jövő vasárnap minden szentmisén így adakozzunk majd a perselybe.

Miserend 2017. november 13 - 19.

• 17.30 Tihanyi Imre és Lázár Terézia † szül. nm.
    • 07.30 A Cserny család †-ért nm.
    • 07.30 A Bereczky család †-ért nm.
    • 07.30 Csendom Ferenc † 10. évf. nm.
    • 07.30 † László édesapáért nm.