Ön itt van most:Hirdetés

Hirdetés 2020. február 06-án

• Egyházközségünk farsangi báljával kapcsolatban szeretném hirdetni, hogy a belépőket csak a plébánián lehet elővételben megvásárolni. Hála Istennek már elég sok belépő el is kelt. Kérem a Híveinket, rokonaikat, barátaikat, hogy az előttünk álló héten szerdával, de legkésőbb csütörtökkel bezárólag vásárolják meg a belépőket, mert a helyszínen már nem lesz erre lehetőség. A bál helye: a helybeli, városi Árpád uszoda Étterme; időpontja pedig február 22. Este 6-tól (18.00) várjuk vendégeinket. Akinek problémát, nehézséget jelentene a helyszínre való kijutás, azokat elvisszük és haza is hozzuk. Elhelyeztünk egy lapot hátul, az újságos blokknál azok számára, akiknek az utazás nehézséget okoz. Kérem, írják fel nevüket és telefonszámukat erre a lapra.
  • Jövő vasárnap, azaz február utolsó vasárnapján tartjuk a szokásos országos gyűjtést a katolikus iskolák javára. Egyházmegyénkben összesen tíz ilyen intézmény van. Kérem tehát a Kedves Híveket, hogy így adakozzanak jövő vasárnap minden szentmisén a perselybe.

Miserend (2020. február 17 - 23.)

• 07:30 Rózsafüzér ima
    • 17:30 Az Obsitos család † cstg. nm, bibliaóra
    • 07:30 József †-ért nm.
    • 07:30 Zsuzsanna †-ért nm.
    • 07:30 Szentmise
    • 07:30 Hálaadó mise