Ön itt van most:52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus

52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus

Február

Egyházközségünk 2020. február hónap folyamán is két fontos eseménnyel készült a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra

• Az első: az elsővasárnapi (2020. 02. 02.) szentmise a szentségimádással, amelynek elmélkedési pontjai itt olvashatóak.
  • A második: az egyházközségi farsangi bál (2020. 02. 22.). Az erről készült képeket a honlap főoldalán láthatjuk.

Január

Egyházközségünk 2020. január hónap folyamán is két fontos eseménnyel készült a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra

• Az első: az elsővasárnapi (2020. 01. 05.) szentmise a szentségimádással, amelynek elmélkedési pontjai itt olvashatóak.
  • A második: Ministránsok és főministránsok avatása a templomban (2020. 01. 19.). Az eseményről készült fotók ezen a hivatkozáson megtekinthetők.

December

Egyházközségünk 2019. december hónap folyamán is két fontos eseménnyel készült a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra

• Az első: az elsővasárnapi (2019. 12. 01.) szentmise a szentségimádással, amelynek elmélkedési pontjai itt olvashatóak.
  • A második: az adventi lelkigyakorlat, amelyről az alábbi összefoglaló olvasható.

November

Egyházközségünk 2019. november hónap folyamán is két fontos eseménnyel készült a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra:

• Az első: az elsővasárnapi (2019. 11. 03.) szentmise a szentségimádással, amelynek elmélkedési pontjai itt olvashatóak.
  • A második: Sík Sándor emlékműsor a templomban (2019. 11. 17.), születésének 130-dik évfordulója alkalmából.

Október

Egyházközségünk két fontos eseménnyel készült 2019. október hónap folyamán a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra:

• Az első: az elsővasárnapi (2019. 10. 06.) szentmise, ünnepélyes szentségimádással.
  • A szentmise elmélkedési pontjai, amelyeket október hónapra is szántunk, itt olvashatóak, néhány fényképpel kiegészítve. (2019. októberi elmélkedés)
  • A második: az egyházközségi agapé (2019. 10. 19), amelyről az elmélkedés után tudósítunk. (Egyházközségi Agapé)

Így készülünk